loading

Praktické informace

Omlouváme se předem za to, že se někdy okamžitě nedovoláte do naší ordinace v době ordinačních hodin. Stává se, že lékařka i sestra společně provádějí určitý lékařský zákrok (odběr krve, aplikaci naušnic, malý chirurgický výkon aj.) a nemohou přijmout Váš hovor. Prosíme, za určitou dobu volání zopakujte. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Pokud nám budete chtít přinést zprávu z odborného vyšetření nebo jiný dokument nemusíte sledovat naše ordinační hodiny, ale můžete jej vhodit do naší schránky, která se nachází v přízemí budovy polikliniky vlevo vedle hlavního vchodu.

Prosíme Vás, oznamte nám co nejdříve změnu Vašeho telefonního čísla. Na preventivní prohlídky zveme starší děti telefonicky nebo Vám potřebujeme sdělit výsledek vyšetření nebo jiné důležité informace a pokud bychom se Vám nedovolali, komunikaci by to zbytečně protahovalo.

Prosíme také o nahlášení změny zdravotní pojišťovny Vašeho dítěte a to i změny v rámci Vaší pojišťovny na zahraniční (tzv. pendlerské) pojištění ještě týž měsíc, v kterém změna proběhla.

Děkujeme.

 

 

 

 

 

Změnit jazyk